چند نکته مهم هنگام انتخاب و خرید مرغ عشق

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما


خرید مرغ عشق را اینگونه شروع کنید، که یک جفت مرغ عشق می خواهید یا یک قطعه منفرد؟ البته اگر تنها به یک قطعه پرنده کفایت می نمایید، باید جنسیت آن را نیز مشخص کنید.

راه های متعددی جهت خرید مرغ عشق وجود دارد. از جمله این راه ها می توان به آگهی های چاپ شده در نیازمندی های رومه های کثیرالانتشار، نمایشگاه های عرضه پرندگان زینتی و پرنده فروشی ها اشاره نمود. در ادامه ، اندکی در خصوص هر کدام از این موارد برای خرید مرغ عشق به بحث می پردازیم:

خرید مرغ عشق

خرید مرغ عشق به کمک آگهی

آگهی های چاپ شده در رومه ها، عموما توسط خانواده هایی که قادر به نگهداری از پرنده یا پرندگان زینتی خویش نمی باشند و یا پرنده فروشی های با سابقه، ارائه می گردند. چنان چه هنگام خواندن اکهی ها برای خرید مرغ عشق در اگهی عبارت جوان قید شده بود، به احتمال فراوان شما با یک پرورش دهنده پرندگان زینتی سر و کار خواهید داشت.

نشانه های مرغ عشق جوان

همان طور که در مطالب پیشین بیان شد، مرغان عشق جوان دارای نوارهایی در نواحی سر و گردن می باشند. به علاوه ایشان در ناحیه ماسک صورت خویش، از لکه هایی کوچک و کشیده بهره مند هستند. انواع کم سن و سال این گونه از طوطی سانان، دارای چشمانی سیاه و بزرگ هستند که به آن ها نکاهی جذاب می بخشد. این در حالی است که پرندگان بالغ در اطراف مردمک خویش، دارای عنبیه ای سفید رنگ می باشند. یکی دیگر از خصوصیات مرغان عشق جوان، منقار تیره یا سیاه رنگ است.

خرید مرغ عشق

خوانندگان محترم، با توجه کافی به خصوصیات ذکر شده می توانند خرید مرغ عشق را از طریق آگهی ها انجام دهند. در انتها باید بدانیم، برخی پرنده فروشی ها به افرادی که قصد تکثیر نداشته و یا برای مدت زمان طولانی قصد نگهداری از مرغ عشق را ندارند، پرندگان مسن تر و البته سالم را پیشنهاد می نمایند.

خرید مرغ عشق در نمایشگاه

نمایشگاه عرضه پرندگان زینتی، مکانی است که هم خریداران عادی و هم پرورش دهندگان معتبر از آن بهره مند می گردند. در نمایشگاه، امکان مشاهده و بررسی و خرید مرغ عشق . انواع متفاوت پرندگان زینتی، تنها در یک محل فراهم می شود. پدیده اخیر به شما کمک می نماید تا تصمیم نهایی خویش را برای انتخاب نوع پرنده دست آموز کسب نمایید. علاوه بر عرضه انواع گوناگون پرندگان، نمایشگاه به ارائه تجهیزات و اغذیه اختصاصی ایشان نیز می پردازد.

خرید مرغ عشق

مراجعه به پرنده فروشی های سطح شهر

رایج نرین شیوه جهت خرید مرغ عشق و سایر پرندگان زینتی، مراجعه به پرنده فروشی های سطح شهر است. با این حال در این اماکن، بایستی پیش از خریداری به نکات خاصی توجه فرمایید. در ابتدا با یک نگاه اجمالی، وضعیت نظافت و پاکیزگی پرنده فروشی را مشخص نمایید. وضعیت نظافت کف پرنده فروشی، پاگیزگی قفس های پرندگان (از نظر ظاهری و بوی منتشره و هم چنین تراکم جمعیتی در هر قفس) و پرندگان حاضر (از لحاظ هشیاری و سلامتی ظاهری)، بایستی به دقت بررسی گردند.


ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای